ANA SAYFA HAKKIMIZDA REFERANSLAR İLETİŞİM

                                            

Siding  Mantolama  Betopan    Çelik Villa  Çatı Tadilatı

                      

 Master Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri Tasarım & Uygulama San. Tic. Ltd. Şti. Şirketimizin temelleri 1953 yılında Cafer ÖZDEMİR tarafından atılmıştır.

Ustalıktan başlayarak şirketlerşen MASTER günümüzde bir çok inşaat hizmetinde tecrübesini ortaya koyarak kaliteli işlere imzasını atmaktadır.

Master olarak yapmış olduğumuz işlerin kalitesi ve başarısıyla bir dünya markası olan ünlü American Siding markasının İstanbul Ana Bayii olduk. İş kalitesini arttırarak 2013 yılında American Siding Edirne Ana Bayii olarak büyümeğe devam etmekteyiz.

American Siding deki başarımzı diğer dış cephe kaplama, mantolama, betopan işleri ile çatı tadilat ve izolasyon işlerinde de göstermeye devam etmekteyiz.

Misyonumuz...

Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeyen, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark oluşturarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektir.

Vizyonumuz...

Gücünü, dürüstlük ve takım çalışmasından alarak, girdiği her alanda liderliği hedefleyen, değerlerini kazanca çeviren uluslararası bir firma olmaktadır.

                             

Master İnşaat Dış cephe Isı Yalıtım Sistemleri Adres : Esenyurt / İstanbul Tel : (0212) 699 42 57Fax : (0212) 699 42 57 

İstanbul Ana Bayii    |   Edirne Ana Bayii    |        |      

Design By Serkan Selvi